מנעול חכם – Xiaomi Mijia Sherlock M1

63.99$

עדכון אחרון 05.09.2019 בשעה 15:49

מנעול חכם - Xiaomi Mijia Sherlock M1
מנעול חכם – Xiaomi Mijia Sherlock M1

עודכן בתאריך 05.09.2019 15:49 משלוח 1.70$ בדואר רשום

מחיר בשקלים ₪226

$63.99
BGSLM1

מנעול חכם – Xiaomi Mijia Sherlock M1

דלת חכמה – Xiaomi Mijia Sherlock M1 – מתלבש על הדלת בצד הפנימי של הבית ומאפשר פתיחהנעילה באמצעות הסמארטפון, בקרוב סקירה מלאה, פרטים נוספים בפנים, מומלץ לקרוא קודם

בשונה ממנעולים חכמים אחרים ה- Xiaomi Mijia Sherlock M1 אינו מצריך החלפת צילנדר או החלפת מנגנון לדלת אלא רק מתלבש בחלק הפנימי של הבית על איזור המפתח ומסובב את המפתח לפתיחה ונעילה.

יש לשים לב לכיוונים ולהזמין את הכיוון הנכון. – כיוון הפתיחה נקבע כשאתם בתוך הבית, מבט על הידית, אם הידית מצד שמאל אתם צריכים Left Opening וההיפך. מתאים לרוב הדלתות הקלאסיות, אם יש לכם דלת מיוחדת כלשהי לא הייתי מציע לנסות המוצר בדרכו לסקירה ובקרוב יהיו תשובות להכל:).

ניתן להפעיל מהסמארטפון דרך אפליקציית Mi Home או באמצעות טאץ בצד הפנימי של הבית, ניתן לשלוח "מפתחות וירטואלים" לאורחים וגם להגביל אותם בימים ובשעות מסויימות.

המנגנון החכם עובד באמצעות בלוטוס מה שמאפשר שליטה מקומית בלבד – לא ניתן להפעיל מרחוק אלא אם אתם משתמשים בסוויץ החכם של שיאומי(ייבדק).

פועל עם סוללה נטענת נשלפת שמחזיקה עד כשנה.

קופונים קודמים

BGDlzMijia 65.99

דגשים: זהו דיל לאתר בנגגוד – שיטת המשלוח המומלצת היא דואר רשום בלבד – Registred Air Mail,
באתר בנגגוד קיימת אפשרות לביטוח מס – מומלץ בכל הזמנה שעולה על 75$ בלבד, האופציה נקראת – Tariff Insurance (ביטוח תעריף) חובה לסמן בשלב הצ'קאאוט.
אם תחויבו במיסים שלמו אותם ושלחו את הקבלה לשירות הלקוחות של בנגגוד בצירוף הקבלה שמוצמדת למוצר עם הפתק מהמכס – צרפו גם את סכום ההחזר המבוקש בדולרים
וקבלו החזר של המיסים לחשבון הפייפאל שלכם.
ה-וי השני שנקרא ביטוח משלוח Shipping Guarantee זהו ביטוח על המשלוח עצמו ולמשלמים בפייפאל אין צורך לסמן אותו

שתף\י את הדילדילז - הישארו מעודכנים!

תגובה

השאר תגובה

דילז - מועדון צרכנות חברתית
מעבר לסרגל הכלים