פג תוקףשואב אבק רובוטי – Roborock S6 מבית שיאומי

589$
Gearbest
GB-APRBS6

חדש! מכירה מוקדמת לשואב הרובוטי החדש Roborock S6 מבית שיאומי, ממשיך דרכם של סדרת השואבים שכבשו את העולם.

ה-Roborock S6 החדש עם שיפורים במערכת המיפוי, ניקיון יעיל ומהיר יותר ב-20% מהדורות הקודמים, למרות שאין שינוי בסוללה או בעוצמה השואב כעת יכול להספיק לנקות 20% יותר לככל טעינה שגם ככה הייתה מאוד חזקה.

שיפור מהותי נוסף מהדגם הקודם הוא דווקא בפונקציית השטיפה, מיכל השטיפה החדש כולל אפשרות של וויסות כמות הנוזלים שמשתחררים מהמיכל ובכך ניתן לשלוט בעוצמת הטפטוף.

שיאומי הגדילו לעשות ומצרפים כעת בערכה גם 10 מטליות חד פעמיות לשטיפה מהירה. כנראה שיהיה אפשר לרכוש גם נוספים מה שיקל על פעולת השטיפה.

בנוסף ישנה הפחתה בעוצמת ברעש ואלגוריתם משודרג שלטענת היצרן יתן יכולת אפילו טובה יותר להתמודד עם מכשולים ויאפשר גם לתזמן ניקוי לכל איזור בנפרד בזמנים שונים.

כל זאת מתווסף לכל הפונקציות החכמות של שיאומי שכבר הוכיחו את יעילותם, שליטה מלאה מהאפליקציה תזמון חכם של נקיונות , אפשרות חלוקה לאיזורים, שמירת מפות וכו'

עד כה היה לנו :

  • שיאומי דור 1 שהוא שואב בלבד, שואב מאוד מוצלח ועוצמתי עם מערכת המיפוי המוצלחת SLAM
  • שיאומי רובורוק דור 2 S50 – שואב+שוטף\מנגב עם קצת שיפורי סוללה ועוצמה ובעיקר פונקציית השטיפה החדשה שמאוד מוסיפה לניקיון בבית
  • Roborock S6 החדש עם שיפורים במערכת המיפוי, ניקיון יעיל ומהיר יותר ב-20% מהדורות הקודמים ועוד כמפורט מעלה

מי שמעוניין להקדים ולהזמין מכירה מוקדמת יישלח בסביבות תחילת יוני, מחיר כרגע: 589$ עם הקופון: GB-APRBS6 למחיר יתווספו כ-17% מע"מ שתידרו לשלם כשהשואב יגיע לארץ.

Roborock S6 Robot Vacuum Cleaner- White EU Plug

שתף\י את הדילדילז - הישארו מעודכנים!

תגובה

השאר תגובה

דילז - מועדון צרכנות חברתית