מחיר אש!

אוזניות בלוטוס i12 TWS דמוי איירפודס

$20.99
Gearbest
GBI12BT50

מאז ההצלחה המסחררת של האוזניות דמוי איירפודס I10 TWS שנסקרו בערוץ יוטיוב שלנו נמצא שהן זהות 1:1 במראה לאיירפודס המקוריות .

מאז צצו המון דגמים i11 i12 i10 plus וזה רק על קצה המזלג, כבר לא ברור אם כולן של אותה חברה ויש ערבוב ובלבול בין הדגמים.

בואו נעשה טיפה סדר בעוד ניתן לפסול מראש את כל הדגמים האחרים מלבד ה-I10 שסקרנו (I9 i11 i10-plus ועוד) בכל מה שקשור לדמוי איירפודס יש דגם נוסף שמצליח לבלוט מעל כולם i12 TWS

אחרי שחרשתי את הרשת בפיסות מידע על ה-I12  החדשות נראה שמדובר בדגם דיי טוב שהביקורות המעטות שקיימות ברשת מאוד משבחות אותו.

אף על פי כן, ע"פ כמה סרטונים ראשונים כגון קישור כאן שצצו ניתן לראות בבירור שבגזרת האוזנייה עצמה לא מדובר בהעתק מושלם מבחינת מראה וה"סנפיר" הקטן שלהן מעט יותר עבה מהאיירפודס המקוריות ומה-I10 כמו כן חסר אחד האלמנטים בחלק הקדמי שנכנס לאוזן (העיגול הקטן שקיים באיירפודס).

בנוגע לאיכות השמע הביקורות הראשונות מדברות על סאונד זהה פחות או יותר ל-I10

שדרוגים(ע"פ פרטי המוצר)

  • סנסור טאץ' רגיש יותר
  • חיי סוללה כנראה טובים יותר
  • הקייס טעינה מזכיר יותר את הקייס של האיירפודס אין נורות לד וטעינה עם כבל לייטנינג של אייפון
  • יכולות לפעול גם כל אחת בנפרד!

"שנמוכים"

  •  המראה של האוזניות עצמן – בסיס אוזניה עבה יותר (פחות דומות לאיירפודס)
  •  ככל הנראה אין טעינה אלחוטית

ההימור

כמובן שהן הוזמנו גם כן לסקירה, אבל בינתיים ההימור שלי: אם אתם רוצים להיראות בדיוק כמו איירפודס ולקבל ביצועים טובים תדבקו ל-I10, אם לא אכפת לכם להיראות כמעט כמו האיירפודס ולקבל ביצועים מעט יותר טובים כנראה בגזרות המדוברות למעלה (לא מבחינת סאונד) שווה להמר על ה-I12 החדשות.
$20.99 לרכישה
GBI12BT50

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מיסים - רוב המוצרים המתפרסמים באתר הם מוצרים מחו"ל ועל הרוכש להתעדכן בעלויות הנלוות או להתייעץ בקבוצת הפייסבוק לעזרהדילז - הישארו מעודכנים!

תגובה

השאר תגובה