מחיר אש!

Gome U7 4/64GB

89.99$
Banggood

סיפרתי לכם כבר על ה-Gome K1 וה-Fenmmy Note שלפחות מבחינת החומרה מציגים יחס עלות מול תועלת שמשתווה רק ל-Pocophone, אפילו חברות עלומות שם לא מצליחות להציג תמורה כל-כך טובה למחיר.

למי שלא מכיר, Gome Mobile היא שחקנית חדשה בתחום הסלולר, ובעצם מדובר בחטיבת הסלולר של תאגיד שנקרא Gome ועיקר פעילותו היא בהודו, שם הוא מתחרה בחברות כמו שיאומי, אופו (Oppo) וחברות הבת שלהן – RealMe ו-PocoPhone. בשביל להבדיל את עצמה מהמתמחרות, Gome Mobile שמה את הדגש על פרטיות, והממשק שלה מכיל אפשרויות כמו הסתרת פרטי שיחות נכנסות והתראות וחשיפתן רק באמצעות מנגנון זיהוי פנים ובנוסף, כפתור ייעודי הנועל את הגלריה ולא מאפשר לאנשים לדפדף מעבר לתמונה אותה רציתם להציג.

יתרונות

– מעבד מתומן ליבות מדיהטק P25. זהו מעבד לשוק הביניים ומיוצר בתהליך של 16 ננומטר ומקביל בביצועיו ל-625 של קוואלקום.
– 4GB ראם.
– 64GB נפח אחסון ואפשרות להרחבה בעוד 128GB.
– מסך 6.0 ביחס היבט 18:9 וברזולוציית FHD+
– חיישן טביעת אצבע ומנגנון זיהוי פנים
– מחבר מסוג Type C (כרגע לא ידוע על יכולות טעינה מהירה)

חיסרונות

– אנדרואיד 7.1 אבל לפחות בגרסה כמעט נקייה.

למי מתאים?
כפי שכבר כתבתי בפתיחה, בסכום של 350 ש"ח (ללא חישובי מס), המכשיר מהווה יריב שקול לסדרת ה-Redmi 5 ו-6 של שאומי. ומלבד גרסת האנדרואיד הלא עדכנית אין למכשיר שום חיסרון משמעותי. כן, כנראה שהמצלמה ב-U7 לא תקטוף שום פרסים ומערכת ההפעלה לא תקבל עדכון לגרסה 8.1 או 9.0, אבל בהתחשב בחומרה ובמחיר, לדעתי מדובר כרגע במכשיר הכי משתלם שאפשר לקנות אחרי ה-Pocophone.
89.99$ לרכישה
1BGU7

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מיסים - רוב המוצרים המתפרסמים באתר הם מוצרים מחו"ל ועל הרוכש להתעדכן בעלויות הנלוות או להתייעץ בקבוצת הפייסבוק לעזרהדילז - הישארו מעודכנים!

תגובה

השאר תגובה