מחיר אש!

פג תוקףAsus ZENFONE 5 4/64GB

299.99$
Gearbest

אלו מכם בעלי הזיקה לעולם הסמרטפונים זוכרים את התקופה הקצרה בה נמכרו מכשירי הזנפון (Zenfone) של חברת אסוס (Asus) בארץ. היו אלו מכשירים מבוססי ערכת שבבים אינטל (Intel) שבתורה ניסתה להוות יריב שקול למעבדי הסנאפדרגון (Snapdragon) של קוואלקום (Qualcomm).

מאז זרמו המון מים מתחת לגשר, מכשיריה של אסוס נעלמו מנוף החנויות בארצנו (חזרו רק לא מזמן) והם כבר לא משתמשים במעבדיה של אינטל שבעצמה ויתרה על התחרות בשוק המובייל. ודווקא בתקופה זו הצליחה החברה לבצע קפיצת מדרגה ולהציג כמה מכשירים משתלמים מאוד. אחד מהם הוא ה-Zenfone 5.

אז מה יש לנו?
חומרה המיועדת לשוק הביניים עם מעבד מתומן ליבות מבית קוואלקום (636), 4 ג'יגה של זיכרון עבודה ועוד 64 ג'יגה נפח אחסון הניתן להרחבה. מסך 6.2 אינץ' ביחס-היבט 18:9 עם סוללה בקיבול 3,300 מיל-אמפר הנטענת באמצעות חיבור Type-C.
צמד מצלמות באיכות 12 מגה-פיקסל (עדשה רחבה) ו-8 מגה-פיקסל (עדשה רגיל) וגרסת מערכת הפעלה 8.0 הניתנת לשדרוג ל-9.0 ועליה מולבש ממש ה-ZenUI מבית אסוס.

אבל, אבל יש פוקופון!!
נכון, אם מסתכלים על היחס בין המחיר לחומרה – הפוקופון (Pocophone) עושה בית ספר לכל מכשיר קיים. אבל, לא את כולם מעניינת אך ורק החומרה. יש אנשים שחשוב להם העיצוב של המכשיר, איכות המצלמה או השמע. וכאן הזנפון הוא יריב ראוי לפוקופון. בנוסף, כיום החומרה מתקדמת בקצב הרבה יותר מהיר מהדרישות של התוכנה וכל עוד אתם לא שייכים לזן של אנשים שמחזיקים באותו המכשיר בין שנתיים לשלוש, אין טעם לקנות את הסמרטפון עם החומרה הכי חזקה בשוק. תקנו את מה שמתאים לצרכים שלכם.
299.99$ לרכישה
GBMPI8

המחירים המוצגים באתר אינם כוללים מיסים - רוב המוצרים המתפרסמים באתר הם מוצרים מחו"ל ועל הרוכש להתעדכן בעלויות הנלוות או להתייעץ בקבוצת הפייסבוק לעזרהדילז - הישארו מעודכנים!

תגובה

השאר תגובה